На чемпіонаті України гирьовики здобули бронзу

Гирьовики з Дубенщини у складі обласної команди здобули дві бронзові медалі
На початку жовтня у Полтаві відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед чоловіків та жінок. В змаганнях прийняли участь 22 області, в тому числі Автономна Республіка Крим. В складі команди Рівненської області виступали вихованці Дубенської районної ДЮСШ, які вибороли дві бронзові медалі.
Степанюк Тарас (с. Стовпець) у ваговій категорії ( 73 кг) посів трете місце.
У категорії (85 кг) Чубаєвський Юрій із Софіївки також виборов бронзову медаль. Залікові очки області також принесли наші спортсмени: Грицак Андрій (78 кг) став четвертим, Дзюбук Марія (58 кг) учениця санаторно загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ., с.Верба, стала п’ятою. Всі спортсмени є вихованцями заслуженого тренера України Леоніда Момотюка.