На чемпіонаті області борці Дубенщини здобули золото

У борців Дубенщини шість золотих, сім срібних та три бронзових нагороди
Найсильніші борці Рівненщини зібрались 10-11 листопада в селі Мирогоща на чемпіонаті Рівненської області з вільної боротьби серед чоловіків і жінок.
Команда Дубенщини, яка була представлена борцями районної спортивної школи та міського Будинку дітей та молоді, завоювала шість золотих, сім срібних та три бронзових нагород та загальнокомандне перше місце. На другому місці команда м. Рівне (відповідно чотири золоті, чотири срібні та три бронзові нагороди), на третьому команда із Рокитного (три золоті, дві срібні та три бронзові медалі).
Чемпіонами Рівненщини стали: Тернюк Яна (55кг) з Привільного-тренер Світлана Фірсова-Кондратюк, Кот Галина (62 кг) з Дубенського училища культури, дубенчани Руслан Самолюк (74 кг), Владислав Лівандовський (92 кг) – тренер Степан Ілюсь, мирогощанці Ігор Максимчук (79 кг) та Віталій Царук (84 кг) – тренер Василь Довгалець.
Срібні нагороди здобули: дубенчанин В’ячеслав Ціхоцький (61 кг), який у фіналі поступився чемпіону України, майстру спорту Віталію Руденко з Здолбунова, Наталія Біляк (68 кг) з с. Малі Сади – тренер Степан Ілюсь, мирогощанець Полівода Максим (70 кг), Кец Наталія (50 кг) та Кононюк Василь (74 кг)  з с. Миколаївка, дубенчанин Онищук Сергій (125 кг) – тренер Василь Довгалець.

Бронза дісталась: Василю Мельничуку (70 кг) з с. Носовиця та Назару Філімончуку (84 кг) з с. Привільне, Тамарі Грановській (62 кг) з с. Птича – тренер Микола Баблюк.
Приємно відзначити тренера з вільної боротьби Світлану Фірсову-Кондратюк з Привільного, яка після довготривалої перерви завоювала срібну нагороду, поступившись у боротьбі за чемпіонський титул чемпіонці України з Рокитного.

Президент Рівненської обласної
федерації вільної боротьби                                                         Іван Ілюсь

(290)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.