П’ятниця , 21 Вересень 2018Home » Мiсто » Мотузковим парком опікуватиметься громадська організація

Мотузковим парком опікуватиметься громадська організація

Депутати Дубенської міськради передали мотузковий парк на рік молодим людям
Питання функціонування мотузкового парку, що знаходиться на території зони відпочинку «Острівок» у Дубні порушувалось не раз. Навесні інвестори з Норвегії, що подарували тарзанку місту, навіть готові були забрати його в інше місто. Але спільно з міською владою дійшли консенсусу і все ж лишили парк у Дубні. Як доповіла начальник управління економіки і власності Мирослава Піддубник, про свої дії управління щотижня повідомляє інвестору, зокрема про проведення оцінки майна (його оцінили у 58 тисяч гривень), оголошення конкурсу і дотримання його умов.
Місяць тому оголосили конкурс оренди мотузкового парку і єдиними, хто був готовий опікуватись ним, стала громадська організація «Ми є сила». Та передавати обладнання мотузкового парку та спорядження депутати так легко не хотіли, а тому ставили купу питань керівнику організації. Зокрема, цікавились самим об’єднанням, його членами, керівним складом, діяльністю, спонсорством, на яких умовах відвідуватимуть парк дубенчани. Відповідав на питання голова Кирило Надеін:
«Громадська організація «Ми є сила» зареєстрована наприкінці осені минулого року. Перше, що ми зробили – ми облаштували «Острівок», покосили береги Ікви, почали встановлювати лавки. В нашу організацію входить близько 30 осіб, серед яких більшість – молоді люди до 20 років. Але ми готові брати на себе відповідальність. Після огляду значна частина тросів потребує оновлення і ремонту, але проситимемо допомоги небайдужих, які не лишились осторонь, коли ми почали облаштовувати Острівок».

Запитували обранці думку й керівника громадської організації козаків «Дубенська Січ» Сергія Яковчука, який підтримав ідею передачі в оренду мотузкового парку для молодих людей і спільно з іншими об’єднаннями готовий допомагати їм. Погодили також те, що члени гуртка «Пішохідний туризм», що діє при Будинку дітей та молоді, займатимуться у понеділок та п’ятницю у визначені години, а також діти пільгових категорій відвідуватимуть парк безкоштовно. Разове проходження дорослим дубенчанам вартуватиме 30 гривень, а дітям – 15 гривень. Та функціонувати знову парк зможе після оновлення тросів і придбання ліцензій. Так як це забере чимало часу погодились обранці надати оренду мотузкового парку громадській організації за 1 гривню лише на рік.

(380)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Мотузковим парком опікуватиметься громадська організація Reviewed by on . Депутати Дубенської міськради передали мотузковий парк на рік молодим людям Питання функціонування мотузкового парку, що знаходиться на території зони відпочинк Депутати Дубенської міськради передали мотузковий парк на рік молодим людям Питання функціонування мотузкового парку, що знаходиться на території зони відпочинк Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.