Мотузковим парком опікуватиметься громадська організація

Депутати Дубенської міськради передали мотузковий парк на рік молодим людям
Питання функціонування мотузкового парку, що знаходиться на території зони відпочинку «Острівок» у Дубні порушувалось не раз. Навесні інвестори з Норвегії, що подарували тарзанку місту, навіть готові були забрати його в інше місто. Але спільно з міською владою дійшли консенсусу і все ж лишили парк у Дубні. Як доповіла начальник управління економіки і власності Мирослава Піддубник, про свої дії управління щотижня повідомляє інвестору, зокрема про проведення оцінки майна (його оцінили у 58 тисяч гривень), оголошення конкурсу і дотримання його умов.
Місяць тому оголосили конкурс оренди мотузкового парку і єдиними, хто був готовий опікуватись ним, стала громадська організація «Ми є сила». Та передавати обладнання мотузкового парку та спорядження депутати так легко не хотіли, а тому ставили купу питань керівнику організації. Зокрема, цікавились самим об’єднанням, його членами, керівним складом, діяльністю, спонсорством, на яких умовах відвідуватимуть парк дубенчани. Відповідав на питання голова Кирило Надеін:
«Громадська організація «Ми є сила» зареєстрована наприкінці осені минулого року. Перше, що ми зробили – ми облаштували «Острівок», покосили береги Ікви, почали встановлювати лавки. В нашу організацію входить близько 30 осіб, серед яких більшість – молоді люди до 20 років. Але ми готові брати на себе відповідальність. Після огляду значна частина тросів потребує оновлення і ремонту, але проситимемо допомоги небайдужих, які не лишились осторонь, коли ми почали облаштовувати Острівок».

Запитували обранці думку й керівника громадської організації козаків «Дубенська Січ» Сергія Яковчука, який підтримав ідею передачі в оренду мотузкового парку для молодих людей і спільно з іншими об’єднаннями готовий допомагати їм. Погодили також те, що члени гуртка «Пішохідний туризм», що діє при Будинку дітей та молоді, займатимуться у понеділок та п’ятницю у визначені години, а також діти пільгових категорій відвідуватимуть парк безкоштовно. Разове проходження дорослим дубенчанам вартуватиме 30 гривень, а дітям – 15 гривень. Та функціонувати знову парк зможе після оновлення тросів і придбання ліцензій. Так як це забере чимало часу погодились обранці надати оренду мотузкового парку громадській організації за 1 гривню лише на рік.

(390)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.