Субота , 20 Жовтень 2018Home » Країна » Молодь України на Рівненщині навчали державної політики

Молодь України на Рівненщині навчали державної політики

На Рівненщині відбувся 3-денний спеціалізований тренінг програми «Молодіжний працівник»
До участі долучилися представники державних структур, а також інститутів громадянського суспільства з 15 областей України.
Присутні навчалися застосовувати європейський і світовий підходи до молодіжної політики на правах людини.
Також тренінг був спрямований на підвищення знань про формування та розробку ефективної молодіжної політики, які потім будуть використовуватися у роботі.

«Як не лише організатор, але й активний учасник тренінгу, можу сказати: «Було справді класно!». Спасибі тренерам за креативний і глибокий виклад матеріалу. Дякую учасникам за те, що приїхали зимою, дехто через усю Україну. Сподіваюся і на подальшу співпрацю», – зазначила заступник начальника управління у справах сім’ї та молоді Рівненської ОДА Наталія Чигир.

Реалізовували проект Міністерство молоді та спорту України спільно з профільним управлінням Рівненської ОДА, Програмою розвитку ООН, UNICEF та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.

(38)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Молодь України на Рівненщині навчали державної політики Reviewed by on . На Рівненщині відбувся 3-денний спеціалізований тренінг програми «Молодіжний працівник» До участі долучилися представники державних структур, а також інститутів На Рівненщині відбувся 3-денний спеціалізований тренінг програми «Молодіжний працівник» До участі долучилися представники державних структур, а також інститутів Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.