Молодь навчали писати проекти на отримання грантів

Засідання Молодіжної ради у Дубні: консультування щодо написання грантів та нагородження переможця фотоконкурсу «Сніговик FEST»
30 січня у Дубенській міській раді відбулось чергове засідання Молодіжної ради ініційоване відділом з питань сім’ї молоді та спорту. Членами молодіжної ради розглядались актуальні питання сьогодення. Проведено інформування та консультування щодо написання проектів за участю молоді на отримання грантів, обговорено необхідність створення молодіжних громадських організацій. Розглянуто ряд ідей запропонованих активними дубенчанами, які би могли реалізуватись в нашому місті, а саме сприяти розвитку його культурно-туристичної галузі. На нараді були присутні головний спеціаліст відділу економіки та власності Олеся Сушко, громадський діяч, активіст, меценат молодіжних заходів Андрій Шаламай, які поділилися своїм досвідом, а молодь, в свою чергу, заручилася їхньою підтримкою у розвитку молодіжних ініціатив.

Під час заходу відбулось урочисте нагородження переможця фотоконкурсу «Сніговик FEST», який провела Молодіжна рада впродовж грудня – січня 2017 року. За результатами голосування ним стали Іванна Додь з донечкою, за що отримали грамоту та подарунок від відділу з питань сім’ї молоді та спорту.
По завершенню засідання члени Молодіжної ради мали змогу взяти участь у командному тренінгу, який провів Роман Комаринець.

(12)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.