Субота , 20 Жовтень 2018Home » Мiсто » «Мобільний соціальний офіс» консультує громадян за місцем проживання

«Мобільний соціальний офіс» консультує громадян за місцем проживання

На Дубенщині мобільний офіс проконсультував більше 230 разів
Загалом у 2017 році було здійснено 15 виїздів «мобільного соціального офісу», якими було охоплено 51 населений пункт району.
Фахівцями відповідних підрозділів забезпечено прийом громадян та надано 238 інформаційно-консультативних послуг. Прийнято заяв та відповідних документів для призначення різних видів допомог від 81 особи. Значна кількість звернень стосувалась надання державних соціальних допомог, субсидії на житлово-комунальні послуги, твердого палива та скрапленого газу, забезпечення технічними засобами реабілітації інвалідів, пільгового забезпечення, пенсійного забезпечення, надання допомоги по догляду за пристарілими особами, інвалідами внаслідок психічного розладу, монетизації – отримання частини зекономлених житлових субсидій за опалювальний період 2016 – 2017 рр.
До виїздів «мобільного соціального офісу» залучалися представники управління праці та соціального захисту населення, служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Дубенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 22 грудня 2017 року № 805 затверджено графік проведення виїздів «мобільного соціального офісу» у 2018 році з яким можна ознайомитись тут.

(97)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

«Мобільний соціальний офіс» консультує громадян за місцем проживання Reviewed by on . На Дубенщині мобільний офіс проконсультував більше 230 разів Загалом у 2017 році було здійснено 15 виїздів «мобільного соціального офісу», якими було охоплено 5 На Дубенщині мобільний офіс проконсультував більше 230 разів Загалом у 2017 році було здійснено 15 виїздів «мобільного соціального офісу», якими було охоплено 5 Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.