«Мобільний офіс» працював в Рачині

Фахівці «мобільного соціального офісу» консультували жителів Дубенщини
24 січня 2017 року з метою підвищення ефективності системи надання громадянам соціальної підтримки за принципом «єдиного вікна» було здійснено виїзд «мобільного соціального офісу» до Рачинської сільської ради Дубенського району.
Під час виїзду фахівці «мобільного соціального офісу» провели консультаційно-роз’яснювальну роботу з питань спрощеного порядку призначення субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг, твердого палива, призначення соціальних допомог, надання пільг та перерахунку пенсій. Всього надано 12 роз’яснень.
Також у ході роботи членів «мобільного соціального офісу» було прийнято 6 заяв та відповідні пакети документів для призначення допомоги та субсидії.
У роботі «мобільного соціального офісу» взяли участь представники управління праці та соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду України у Дубенському районі, міськрайонного центру зайнятості, служби у справах дітей адміністрації, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
За матеріалами: Дубенська РДА

(8)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.