Митці показали свою творчість на «АРТмісиві» (фото)

Вільна атмосфера та митці: в Дубні вп’яте разом зібрались творчі люди
Вже вп’яте в Дубенському районному будинку культури зібрались творчі особистості, щоб показати свою майстерність на мистецькому заході «АРТмісиво», який відбувся 16 березня. Захід зібрав музикантів, поетів, художників та фотографів, які показали свою творчість широкому загалу. Адже АРТмісиво – представляє суміш різних видів мистецтва з метою розвивати культуру та спонукати до розвитку творчих людей.

На сцені по черзі виступали музиканти та поети, а на стінах були розміщені фотографії та картини. Атмосфера в залі була вільною, кожен міг підійти роздивитись роботи, або ж попити чаю з вафлями.


Нещодавно вся країна відзначала Шевченківські дні. Тож захід розпочався із пісні під бандуру про нашого Пророка Тараса Шевченка, яку виконала Вікторія Стеха. Вперше на «АРТмісиві» виступили репери Федчук Богдан та Тихончук Владислав. Андрій Мелоян заспівав свої пісні під гітару. Каверами світових хітів на клавішах потішив публіку Олег Брутал. Василь Кононюк виконав відомі українські пісні під гітару. Власні  вірші зачитали Вікторія Стеха, Юліан Юрків та Олександр Палій. Свої картини представили Ольга Школярчук та Ольга Ворончук, яка також вивісила власні художні фото. Чудові портретні фото представив Олександр Лобанчук. Вхід на захід був вільний.Як повідомляє прес-служба ВП ГО «Всеукраїнський молодіжний рух» «Національний Альянс» у Рівненській області, під час «АРТмісива» кожен бажаючий міг зробити благодійний внесок на лікування важкохворій дубенчанці Катерині Свириді, в якої лікарі виявили синдром Гієна-Барре. Через повний параліч ніг та частково рук хвороба прикула дівчину до ліжка. В підсумку вдалось зібрати 937 грн., які в той же вечір альянсівці передали рідній сестрі Катерини Наталі.


Організатори заходу, ВП ГО «ВМР «Національний Альянс» в Рівненській області, вдячні адміністрації районного будинку культури та відділу культури і туризму за сприяння у проведенні заходу.

(111)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.