Місцевий вчитель у 40 років став чемпіоном

Дубенський чемпіон: «Своїм прикладом дітям показую інтерес до занять спортом та фізичною культурою»
Юрій Логвинчук – дубенчанин, вчитель фізичної культури в Дубенському НВК «школа-гімназія». У своїх практично 40 років чоловік серед найсильніших спортсменів став чемпіоном України з кікбоксингу за версією ВТКА. На змаганнях, про які вже писав Інформаційний портал м. Дубно, спортсмен посів І і ІІ місця. Понад 20 років Юрій у спорті, а от як все починалось – журналістка Інформаційного порталу м. Дубно запитала в нього. Чемпіон – одружений, виховує дванадцятирічну і чотирирічну доньок.
– Розкажіть, будь ласка, про свій спортивний шлях.
– Кікбоксингом я починав займатись в Дубні, тоді в Рівному займався боксом, а вже при поверненні в рідне місто почав займатися змішаними єдиноборствами. ММА я займався довгий час, а на цих змаганнях боровся у кікбоксингу. З чемпіонатом всіляко мені допомагав мій тренер, який і фінансово, і морально налаштовував мене на змагання. Завдячуючи наставнику, я став чемпіоном. Це найвищий мій результат у кікбоксингу, до того перемоги були не настільки визначними.
– А чи легко далась перемога?
– Фінальна сутичка в мене була зі спортсменом 2000 року народження. Поєдинок складався з трьох раундів: у першому я програв, другий – виграв, у третьому – програв. Саме на цьому чемпіонаті з кожним суперником змагались у 2 раундах, а в результаті нічиєї додавали екстрараунд, який і вирішив II місце. В іншому поєдинку я здобув перемогу.
– Чи були нагороди, відзнаки до чемпіонату?
– Так, були. Виступав у змішаних боях і в 2012 році в Трускавці став чемпіоном Західної України з ММА. Це були професійні бої.
– Для наших читачів розкажіть, що таке кікбоксинг.
– Кікбоксинг – це вид спорту, в якому поєднуються техніка рук (як в боксі) і техніка ніг (карате). Спортсмени змагаються між собою у кількох видах:
фул-контакт («повний» контакт), фул-контакт з лоу-кіком (дозволяються удари ногами по колінних суглобах), лайт-контакт (обмеження щодо завдання ударів), семі-контакт (легкі удари). Я на чемпіонаті боровся у лайт-контакті й лоу-кік лайт.
– А як ваші вихованці віднеслись до перемоги, можливо, вітали?І чи готуєте школярів до подібних змагань?
– Я був дуже приємно вражений, бо думав, що діти не знають, а вони мене вже вітали. Школярів у таких видах, як бокс, кікбоксинг не готую, тренеруюсь сам. Своїм прикладом дітям показую інтерес до занять спортом та фізичною культурою.

– Чи допомагали Вам майстерність та уміння бою поза спортзалом?
– Звісно, мої уміння мені допомагають. Неодноразово були випадки, що доводилось відстоювати справедливість.
– Окрім спорту, що любите робити у вільний час, чи є хобі?
– Хоча й не вистачає часу, але дуже люблю рибалити. Рибальство – моє хобі. Находжу такі періоди часу, щоб трішки відпочити.
– А як рідні ставляться до захоплення спортом?
– Тато до мого захоплення спортом відноситься нейтрально, а от мама більше хвилюється, підтримує мене і каже, що треба думати головою. Дуже хвилюється дружина, коли беру участь у змаганнях, тому інколи не кажу їй, коли я їду на змагання.
– Чи є плани на майбутнє у спорті?
– Оскільки я став чемпіоном України, то вже маю можливість поїхати на Кубок світу з кікбоксингу по версії ВТКА, що відбудеться наприкінці жовтня в Італії. А ще часом задумуюсь чи не перестати брати участь у змаганнях, але спортом займатись і надалі.
– На завершення нашої розмови, щоб Ви побажали юним спортсменам?
– Рух – це життя, а тому своїм прикладом молоді, що підростає, кажу, що треба займатись спортом і менше піддаватись шкідливому впливу, позбуватись шкідливих звичок.

(309)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.