Четвер , 20 Вересень 2018Home » Область » Місцеві бюджети поповнились на майже 36 мільйонів гривень

Місцеві бюджети поповнились на майже 36 мільйонів гривень

Нерухомість Рівненщини поповнила бюджети на 36 мільйонів гривень
З початку 2017 року власники нерухомості Рівненської області перерахували до місцевих бюджетів 35,8 млн. грн., що на 82 %, або на 16,1 млн.грн. більше надходжень січня-вересня 2016 року.
Безперечним лідером у сплаті податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є власники майна – юридичні особи, ними сплачено майже 23 млн грн., що на 8,5 млн.грн. більше ніж за аналогічний період минулого року .
Нагадуємо, що платники – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають до фіскальних органів області за місцезнаходженням об’єкта/об’єктів оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.
Внесок платників – фізичних осіб протягом січня-вересня поточного року  майже 13 млн. грн., що на 7,6 млн. грн. більше надходжень відповідного періоду минулого року. Громадяни сплатили податок у 2017 році за минулий рік за ставками і з урахуванням пільг 2016 року.
Про суму нарахованого податку на нерухоме майно громадян – фізичних осіб повідомляють фіскальні органи області за місцем податкової адреси, вручаючи податкові повідомлення-рішення до 1 липня звітного року. У разі незгоди з визначеною у податковому повідомленні сумою податку громадяни мають право звернутися до податкового органу за місцем реєстрації та провести звірку даних. Однак, зробити це вони мають протягом 60 днів з дня отримання податкового повідомлення, адже по завершенню цього терміну до моменту сплати податку буде нарахована пеня.
За матеріалами: ГУ ДФС у Рівненській області

(70)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Місцеві бюджети поповнились на майже 36 мільйонів гривень Reviewed by on . Нерухомість Рівненщини поповнила бюджети на 36 мільйонів гривень З початку 2017 року власники нерухомості Рівненської області перерахували до місцевих бюджетів Нерухомість Рівненщини поповнила бюджети на 36 мільйонів гривень З початку 2017 року власники нерухомості Рівненської області перерахували до місцевих бюджетів Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.