Міська рада шукає головного спеціаліста

Дубенська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
Дубенська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
– головного спеціаліста відділу з питань будівництва та архітектури управління архітектури, будівництва та земельних питань міської ради на період відсутності основного працівника.
До участі в конкурсі запрошуються фахівці, які вільно володіють державною мовою, з повною вищою освітою відповідного спрямування, за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органі місцевого самоврядування чи у державній службі не менше 1 року, в інших сферах управління на відповідній посаді за фахом не менше 3 років, бездоганним знанням принципів роботи на комп’ютері та відповідних програмних засобів.
Заяви на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування  оголошення. До заяви на конкурс претенденти додають такі документи:
заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
автобіографія;
фото розміром 4 х 6 см;
копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
подання е-декларації осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік відповідно до антикорупційного законодавства;
копія паспорта;
копія ідентифікаційного номера;
копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
Для подання документів та отримання додаткової інформації щодо функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці звертатися за адресою: вул. Замкова,4. м. Дубно, Дубенська міська рада, каб. № 301.  Тел. для довідок: (03656) 3-23-20, 3-22-00.
Кандидати на посаду будуть складати іспити на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням функціональної специфіки відділу.

(409)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.