середа , 21 Лютий 2018Home » Країна » Мешканці Рівненщини можуть взяти участь у фотоконкурсі Вікіпедії

Мешканці Рівненщини можуть взяти участь у фотоконкурсі Вікіпедії

Вікіпедія оголосила конкурс пам’яток культурної спадщини
В Україні стартував щорічний міжнародний фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки».
Мета – зібрати світлини пам’яток культурної спадщини для ілюстрування статей у Вікіпедії.
За словами організаторів, проведення заходу дасть можливість завантажити світлини пам’яток у межах кордонів України, нашої рідної культурної спадщини, а також народів, які на території нашої держави були, і залишили свій слід у нашій історії. Люди зможуть краще пізнати свій рідний край і це спонукатиме їх дбайливо ставитися до культурної спадщини.
До участі запрошуються усі охочі, конкурсний список складається з понад 70 тисяч пам’яток історико-культурної спадщини України з усіх регіонів, в тому числі і Криму.
Десять світлин, які отримають найвищі оцінки журі, братимуть участь у міжнародному етапі цього конкурсу.
Щоб взяти участь у фотоконкурсі, необхідно зареєструватися у Вікісховищі, сфотографувати пам’ятку з конкурсних списків, завантажити ці фотографії до Вікісховища до 30 вересня, а також обов’язково вказати їх унікальний ID. Фотографії можуть бути зроблені в будь-який час: як протягом вересня, так і раніше, головне, щоб це були власні роботи. Також цього року можна завантажувати відеоматеріали, де зображені пам’ятки.
За матеріалами: Дубенська РДА

(80)

Мешканці Рівненщини можуть взяти участь у фотоконкурсі Вікіпедії Reviewed by on . Вікіпедія оголосила конкурс пам’яток культурної спадщини В Україні стартував щорічний міжнародний фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки». Мета – зібрати світлини па Вікіпедія оголосила конкурс пам’яток культурної спадщини В Україні стартував щорічний міжнародний фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки». Мета – зібрати світлини па Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top