Неділя , 21 Жовтень 2018Home » Мiсто » Майстриня представила писанки з усіх регіонів (фото)

Майстриня представила писанки з усіх регіонів (фото)

У Дубні можна побачити писанки усіх регіонів з традиційними орнаментами та колористикою
З нагоди Великодніх свят сьогодні, 3 квітня, у Дубенському замку презентували виставку «Барви писанки» майстра художніх народних промислів художнього писанкарства Поднєжної Катерини Володимирівни. До уваги поціновувачів народного мистецтва було представлено різномаїття писанок усіх регіонів України з їхніми традиційними орнаментами та колористикою.


З вітальним словом виступив директор Державного історико-культурного заповідника м. Дубно Леонід Кічатий, а розповіла про дитинство та творчість майстрині Тетяна Антонівна Балбус – заслужений майстер народної творчості України, викладач кафедри образотворчого мистецтва Кременецької педагогічної академії ім. Т. Г. Шевченка.

Після презентації відбувся майстер-клас по писанкарству для дітей та молоді.

(152)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Майстриня представила писанки з усіх регіонів (фото) Reviewed by on . У Дубні можна побачити писанки усіх регіонів з традиційними орнаментами та колористикою З нагоди Великодніх свят сьогодні, 3 квітня, у Дубенському замку презент У Дубні можна побачити писанки усіх регіонів з традиційними орнаментами та колористикою З нагоди Великодніх свят сьогодні, 3 квітня, у Дубенському замку презент Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.