Майбутні медики захищали область на Спортивних іграх

Студенти Дубенського медколеджу змагались у шахах та настільному тенісі
У листопаді-грудні у Вінниці відбулись масштабні спортивні змагання – Спортивні ігри. На них у різних видах спорту першість виборювали студенти коледжів і технікумів з понад 10 областей України. За перемогу боролась й команда Рівненщини, в складі якої були студенти Дубенського медичного коледжу. Дівчата демонстрували свою майстерність у шахах та настільному тенісі.
«Протягом останніх 10 років таких змагань, Спортивних ігор серед студентів – не проводилося. У Рівненській області традицією стала Спартакіада серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, де визначають переможців. І, незважаючи на те, що ми не маємо матеріальної спортивної бази, завдяки ентузіазму наших викладачів фізичної культури і фізичного виховання ми готуємось до Спартакіади і беремо в ній участь. У цьому році студенти коледжу, дівчата вибороли перше місце в області. На основі нашої команди комплектувалася збірна команда Рівненщини серед дівчат з шахів. Замість Ковальчук Орисі, яка вже закінчила навчальний заклад, хоча й мала право виступати до наступного року, запросили студентку з педколеджу Усач Аліну. І спільно з чемпіонкою Носальською Іванкою дівчата захищали нашу область у Вінниці, де здобули 4 місце. Для нас це високий результат, тому що вище 5 місця раніше не займали», – розповідає керівник фізичного виховання Віктор Ружнілов.
Окрім шахів, дубенські майбутні медики змагались у настільному тенісі. За майстерну гру Ольгу Петручок включили у збірну, де вона посіла 4 місце.

«З настільного тенісу наші дівчата мали б бути третіми, але стали четвертими. Граючи з місцевою командою вінничан, в складі якої була призерка Європи, наша збірна поступилась 2:3. І хоча я сперечався з суддями – вони вирішили, що призове місце має бути у господарів, – зауважує Віктор Олексійович. – Ось такими подяками від начальника управління за підписом Тучака нагороджені Петручок Ольга, Носальська Іванна і наші викладачі фізичного виховання».

 

(60)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.