Мама, тато, я – спортивна сім’я

Дубенчани змагалися за кубок переможця у сімейній спортивній грі
Спритні діти Дубенщини разом зі своїми активними батьками взяли участь у змаганнях Мама, тато, я – спортивна сім’я», які відбулися 17 травня біля Будинку дітей та молоді. Любителі спорту прийшли повболівати за шість дружніх команд, які змагалися не лише у спортивних естафетах, а й у інтелектуальних конкурсах.

Судили команди чесні та справедливі судді, які вже мають здобутки в спорті – Василь Осійчук, Богдан Кучмей та Андрій Губиш.

«Цей захід ми проводимо уже четвертий рік поспіль, але раніше він проходив в рамках родинного свята «Родина, родина – це вся Україна», але так склалося, що цього року ми обмежилися лише цим заходом, хоча на другий рік плануємо провести щось нове. Переможці сьогоднішнього туру будуть брати участь в обласних змаганнях, які відбудуться 30 травня» – зазначила начальник відділу молоді, фізкультури та спорту Ольга Кобилянська.Отож за результатами сімейних перегонів третє місце зайняла сім’я Пащуків, друге – сім’я Антонюків, а золото дісталося найбільш спритним, дружнім  та спортивним – сім’ї Конобів. Переможців та учасників нагороджували кубками, медалями, грамотами та подарунками начальник відділу молоді, фізкультури та спорту Ольга Кобилянська та заступник міського голови Василь Скринчук.Також оголосили переможців фотоконкурсу присвяченому Дню матері, який проводили впродовж двох тижнів у соцмережі Facebook. За найбільшою кількістю вподобайок переможцями стала Марія Рабинюк та її донька Мар’яна Шилова.

Організатори висловили бажання, щоб у наступному році до цього конкурсу долучилося ще більше дубенчан.

(581)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.