Малюнки про спорт принесли перемогу дубенчанам

спорт очима дітейЮні дубенчани серед переможців та призерів обласного конкурсу на кращий дитячий малюнок «Спорт очима дітей»

З метою популяризації та розвитку спорту, стимулювання творчої, пізнавальної і соціальної активності молоді, пропаганди здорового способу життя впродовж трьох місяців серед учнів навчальних закладів області проводився конкурс на кращий дитячий малюнок «Спорт очима дітей».

Організатори – комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення НОК України в Рівненській області.

До участі у конкурсі надійшло майже 300 малюнків з різних куточків Рівненщини.

Відділом з питань сім’ї, молоді та спорту направлено кращі роботи учнів шкіл. За підсумками конкурсу переможцями та призерами у різних вікових категоріях стали юні дубенчани. 1 місце зайняла Юлія Євтух, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1, 2 місце посів Максим Дикса , учень 4 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 та 3 місце – Софія Кирик,  учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Переможці та призери у кожній віковій категорії відзначені медалями і дипломами комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призами Відділення НОК України в Рівненській області.

За матеріалами: Дубенська міська рада