Кожна громада матиме поліцейського (фото)

На Рівненщині офіційно стартував проєкт «Поліцейський офіцер громади»
Сьогодні в Рівному голова Національної поліції України Сергій Князєв за участі керівника регіонального офісу ІСІТАР в Україні Міністерства юстиції США Джона Монтаніо, керівництва та особового складу ГУНП, голів ОТГ офіційно презентував проєкт «Поліцейський офіцер громади». У його рамках 27 об’єднаних територіальних громад уклали Меморандум про співпрацю з поліцією. 41 поліцейський, який нестиме службу на їх територіях, пройде відповідне навчання у рамках міжнародної програми.
За словами Голови Національної поліції України Сергія Князєва, проєкт «Поліцейський офіцер громади» є новим форматом у роботі поліції. Він орієнтований, насамперед, на надання громадянам якісних поліцейських послуг. Поліцейський проживатиме на території громади та постійно контактуватиме із нею, сприятиме розв’язанню проблем і потреб громадян. При цьому поліцейського не відволікатимуть на виконання невластивих йому функцій.

Так, кожен поліцейський отримає службове авто. Крім того, у територіальній громаді для нього буде облаштоване робоче місце, а за потреби також буде надано житло.
«Кандидати на посади офіцерів громади ми будемо відбирати як серед поліцейських, так і серед мешканців ОТГ. Ми відкриті до співпраці, і розглянемо всі заяви бажаючих. Ми будемо їх навчати та підтримувати», – наголосив начальник ГУНП Валерій Самчук.

За словами Сергія Князєва, відсьогодні розпочинається прийом заяв. Орієнтовно 30-40 днів буде тривати етап відбору. Після чого, тих кого обрала спеціальна комісія протягом двох з половиною місяців проходитимуть спеціальний підготовчий курс, який розробили українські та міжнародні експерти з правоохоронної діяльності.

(65)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.