Субота , 20 Жовтень 2018Home » Мiсто » Козацька слава ніколи не вмирає

Козацька слава ніколи не вмирає

головнеПідтвердженням цьому є вшанування пам’яті загиблих козаків на Козацькому редуті

Щороку у першу неділю липня на Козацькому редуті, що між селами Семидуби та Плоска, вшановують пам’ять героїв – козаків. Козацький редут – німий свідок буремних подій 1651 року. Cаме тут 10 липня 1651 року закінчилась трагічно та велично Берестецька баталія. Хоча загинуло кілька сотень козаків Івана Богуна, але до останнього подиху жоден з них не випустив із рук зброї. Скільки вояків тут поховано, невідомо. Одні дослідники історії стверджують, що дві сотні, інші називають втричі більше число. А дехто взагалі вимірює число захисників Редуту тисячею осіб.

Сьогодні Козацький редут відвідали дубенчани, жителі навколишніх сіл, інших міст та представники міської і районної влади.

(48)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Козацька слава ніколи не вмирає Reviewed by on . Підтвердженням цьому є вшанування пам’яті загиблих козаків на Козацькому редуті Щороку у першу неділю липня на Козацькому редуті, що між селами Семидуби та Плос Підтвердженням цьому є вшанування пам’яті загиблих козаків на Козацькому редуті Щороку у першу неділю липня на Козацькому редуті, що між селами Семидуби та Плос Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.