Корекційно-розвиткові послуги надають у ще одному центрі

На Дубенщині працює центр, у якому діти з особливими освітніми потребами можуть отримувати корекційно-розвиткові послуги
Мова йде про Дубенський інклюзивно-ресурсний центр, який надає комплексну оцінку розвитку дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років. Працює центр за адресою м. Дубно, вул. Д. Галицького, 26, телефон для довідок 4-27-30.
Діяльність Дубенського інклюзивно-ресурсного центру забезпечують педагогічні працівники: вчителі-логопеди, вчитель-дефектолог, практичний психолог, які здійснюють психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги відповідно до потреб дитини.
Працівники центру надають педагогічним працівникам закладів освіти Дубенського району консультації, методичну допомогу та проводять бесіди з батьками дітей з особливими освітніми потребами.
Новостворений заклад обладнаний за сучасними вимогами, оснащений мультимедійним комплексом, планшетами, ноутбуками, дидактичними та ігровими матеріалами.
В інклюзивно-ресурсному центрі наявний кабінет психолога, який призначений для проведення психодіагностичної та корекційної роботи, а також обробки результатів обстежень, оформлення висновків та рекомендацій. У логопедичному кабінеті проводиться діагностика мовленнєвих порушень, а також надається допомога дітям, які мають різні вади мовлення.
Робота в закладі спрямована і на інтелектуальний, і на фізичний розвиток дітей.
Фото не є прямою ілюстрацією до матеріалу

(184)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.