Консул Польщі відвідав Дубенський замок

Консул Республіки Польща в Луцьку відвідав Дубенський замок
12 квітня в надбрамному корпусі Дубенського державного історико-культурного заповідника відбулось відкриття VІ міжнародного пленеру іконопису та сакрального мистецтва на Волині «Замлиння 2016 Боже милосердя».
Організаторами пленеру виступили Генеральне Консульство Республіки Польща в Луцьку, Волинська організація національної спілки художників України, Дубенський історико-культурний заповідник.
Почесними гостями на відкритті пленеру були Консул Республіки Польща в Луцьку Кшиштоф Савіцькі та голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк.
Напередодні офіційного візиту до Республіки Польща Юрій Парфенюк поспілкувався з Консулом про перспективи міжнародної співпраці між Дубенським районом та Седлецьким повітом.
Нагадаємо, що 4-5 лютого Дубенщину відвідала делегація із Седлецького повіту Мазовецького воєводства Республіки Польща. Метою візиту стало обговорення умов майбутньої угоди про співпрацю, яка передбачає співробітництво у галузях промисловості, сільського господарства, транспорту і торгівлі, науки, техніки, освіти та охорони здоров’я, культури і мистецтв, розвитку туризму і спорту, місцевого самоврядування. В рамках майбутньої співпраці голова Дубенської райдержадміністрації 28 квітня поточного року презентуватиме потенціал Дубенського району на засіданні Повітової Ради в м. Сєдльце.
За матеріалами: Дубенська РДА

(11)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.