Конфлікт у Птичі вичерпано?

птича«Ми юридично не претендуємо на храм»: конфлікт у Птичі вичерпався?

Вищий господарський суд України визнав храм у Птичі за Українською православною церквою Московського патріархату. У Рівненській єпархії УПЦ Київського патріархату розповіли, що вони духовно опікуватимуться громадою у селі Птича і ніколи юридично не претендували на храм, пише «Рівне Інформаційне».

– Ми з самого початку казали, що юридично не претендуємо на храм. Ми духовно опікуємося жителями громади села Птича. Переважна більшість жителів села, які є, по суті, власниками цього храму, виявили бажання молитися з нами. Ми опікуємося духовним життям, а громаді, як жителям села і власникам храму, самим вирішувати. За останнім моїми даними громада не зовсім це рішення суду визнає. Їм сказали, що це не їхній храм, а належить якісь конфесії. Ми будемо опікуватися духовним, а як вирішать люди – запитуйте їх. Ми почули рішення суду, ми його знаємо і ознайомлені, – прокоментував ситуацію благочинний Дубенського благочинноя отець Ігор Загребельний.

Нагадаємо, конфлікт у селі Птича Дубенського району навколо Свято-Успенського храму триває вже більше року. Прихильники УПЦ КП, яких більше у селі просили дозволу почергово молитися у храмі, проте в УПЦ на це не погодилися. Не допомогли і суди, які вирішили справу на користь УПЦ.

(14)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.