Комунальні підприємства візьмуть кредити, а заступнику голові повірили востаннє

Знаки, клумба чи стоянка: депутати Дубенської міськради не можуть обрати найкращий варіант вирішення проблеми зупинки/стоянки вантажівок
48 сесія Дубенської міської ради була своєрідним звітним днем. Адже цього дня про зроблену роботу мали доповідати «праві руки» міського голови, тобто заступники, секретар, керуюча справами.
Але традиційно розпочали з депутатських запитів і звернень. Спершу заслухали відповідь заступника голови Ради національної безпеки і оборони про те, що звернення депутатів щодо підвищення зарплати військовослужбовцям передали на розгляд у Кабмін. Тоді ж Віктор Недашковський оголосив запити. Юрій Момотюк просив вирішити проблему відводу стічних вод на вул.. Хмільна (мікрорайон Базарчик). Мешканці цієї вулиці не раз звертались в міську раду щодо ремонту дорожнього покриття, але відповіді не отримували, а наразі питання актуальне в зв’язку з облаштування кільцевого руху. Депутати Андрій Хижняк, Тетяна Гончарова та Микола Стрільчук акцентували на розірванні договору оренди земельної ділянки на вул.. Семидубський з ТОВ «Пауер Дубно». Леонід Дудко вимагав надати інформацію про встановлення 4 контейнерів на вул. Грушевського та їхній законності і доцільності. Член товариства інвалідів з дитинства «Доброчин» Олег Мороз прохав Павла Березовського допомогти оформити документи на інвалідність дубенчанину 1935 р.н., який позбавлений 2 ніг. Усно Петро Янок розповів про звернення завідуючих дошкільними навчальними закладами, які закликали з метою прозорості передати електронну чергу обліку та реєстрації дітей в садки у Центр надання адміністративних послуг. Питання мають вирішити до квітня місяця.
Після того міські обранці розглянули питання про припинення права оренди земельної ділянки площею 8 га на вул. Семидубська, на якій мали б будувати ТЕС/ТЕЦ. Якби не переконували посадовці міськради перенести розгляд питання на чергову березневу сесію, все ж депутати одноголосно схвалили розірвання угоди оренди для проведення державної реєстрації припинення права користування (оренди) вказаної земельної ділянки. Також раніше запланованого часу депутатам звітували про роботу прокуратури. Заступник прокурора Дубенської місцевої прокуратури Віталій Місюк розповів про встановлення осіб у тяжких злочинах; що державне обвинувачення було підтримано у судах у майже 500 справах; а також про те, що вони перші в Україні виявили факти завідомо неправдивих даних при оформленні субсидій та іншу позитивну динаміку. Якщо ж спершу обранці не мали питань до прокурора, то вони з’явились після його короткої доповіді. Зокрема питали про відповідальність за роботу грального бізнесу в Дубні, самогоноваріння та продаж наркотичних засобів. Але Віталій Миколайович зазначив, що все це контролює поліція, а вони здійснюють процесуальне керівництво у вже відкритих провадженнях.

Без обговорень та слухань звітували секретар міської ради Віктор Недашковський, заступники міського голови Руслан Мосійчук та Ольга Ляшенко, керуюча справами, секретар виконкому Олена Олійник. А от Василю Скринчуку не так пощастило, його депутати вирішили допитати. Зокрема цікавились обранці порушеннями і недоліками у роботі відділу освіти, благодійними внесками в навчальних закладах, штрафом накладеним на Вадима Нетребу у розмірі 124 тисяч гривень, які сплатили з міської казни, косінням стадіонів, а також роботою зі ЗМІ, оскільки заступник у звіті нічого не зазначив. На що Василь Скринчук сказав, що планує у соцмережі Facebook створити онлайн-газету Дубенської міської ради, так як остання не може мати власний друкований ЗМІ. Ще чимало нарікань пролунало від депутатів на роботу комісій під егідою Василя Скринчука. Але, попри усі скарги та зауваження, запитання та відповіді, що зайняли майже годину сесії, 19 обранців прийняли звіт заступника. Хоча й міський голова сказав, що це востаннє йому довірили, більше такого не буде. Нагадаємо, що минулого року звіт Василя Скринчука депутати не «оцінили».

Погодились також міські обранці надати дозвіл КП «Аптека» міської ради та КП «Дубноводоканал» на одержання кредитів.

Обговорення виникло у залі, коли депутати затверджували перелік інвестиційно-привабливих земельних ділянок, які пропонуються для продажу через аукціон або продажу права оренди з аукціону. Дискусії виникли щодо землі на вул. Заводська. Вірніше щодо вантажних автомобілів, які паркуються біля магазинів в мікрорайоні Цукрового заводу. Від зупинки «фур» потерпають цукровики, так як не можуть перейти дорогу або виїхати з прилеглої вулиці. Так само вантажівки руйнують узбіччя та стоять просто на пішохідному переході. У міській раді вирішили встановити знаки «Зупинка заборонена» і «Стоянка заборонена». Та депутат від цього округу Юрій Мельник запевнив, що це нічого не дасть. Він розповів, що спілкувався з водіями «фур» і вони не паркуватимуться далеко, дальше як за 50м., а місцеві мешканці будуть проти. А також нагадав, що у 2015 році пропонував від імені жителів Цукрового району облаштувати клумбу або продовжити тротуар, тобто зробити все, аби вантажні автомобілі там не зупинялись. Такої ж думки був Володимир Поліха. Леонід Дудко пропонував надати землю, аби хтось з підприємців облаштував там стоянку або якийсь заклад з туалетом, стоянкою, тим самим звільнивши узбіччя та тротуари біля магазинчиків. Та дійти згоди так і не змогли, а тому вирішили виключити земельну ділянку на Заводській з переліку інвестиційно-привабливих, а пізніше – повернутись.

Після чого депутати ухвалили рішення ще по 66 питаннях.

(321)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.