Кому і на скільки зменшили нормативи на світло

Мешканцям Дубенщини нагадують: соціальні нормативи для користування електроенергією зменшені
До відома отримувачів субсидії на оплату житлово-комунальних послуг
Управління праці та соціального захисту населення Дубенської райдержадміністрації повідомляє, що з 1 січня 2018 року зменшено соціальні нормативи для користування електроенергією для отримувачів субсидії.
Для призначення житлової субсидії постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 року № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» затверджено соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами.
З 1 січня 2018 року соціальні нормативи користування послугою електропостачання в житлових приміщеннях (будинках) зменшені, а саме:
– у житлових приміщеннях (будинках), крім тих, що зазначені нижче соціальні нормативи зменшуються з 90 кВт·г до 70 кВт·г на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт·г на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства), але не більше, як 190 кВт·г на місяць, замість 210 кВт·г;
– обладнаних стаціонарними електроплитами — з 150 кВт·г до 130 кВт·г на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт·г на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства), але не більше, як 250 кВт·г на місяць, замість 270 кВт·г;
– не обладнаних стаціонарними електроплитами, за відсутності газових водонагрівальних приладів — з 120 кВт·г до 100 кВт·г на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт·г на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства), але не більше, як 220 кВт·г на місяць, замість 240 кВт·г.
Соціальний норматив у разі використання електричної енергії для індивідуального опалення залишається без змін (51 кВт г на 1 кв. м. опалюваної площі на місяць в опалювальний період з врахуванням коригуючого коефіцієнту для 1-2 поверхових будівель – 0,982, для будівель на 3 і більше поверхів – 0,716).
Звертаємо увагу отримувачів субсидії, що у зв’язку із зменшенням соціальних норм з 01.01.2018 року управлінням праці та соціального захисту населення проведено автоматичний перерахунок раніше призначених субсидій.
Перерахунок проведено автоматично, без звернень громадян. Під час перерахунку субсидії збережено обов’язковий платіж  визначений для сімей з 01.11.2017 року.
За консультаціями звертатися в управління праці та соціального захисту населення Дубенської райдержадміністрації за адресою:
м. Дубно, вул. Д. Галицького, 26 та за телефоном «гарячої лінії» 32613.

(87)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.