Команди зіграли разом з тренерами – зал сміявся до сліз (фото)

Ліга гумору в Дубні визначила фіналістів
Ще навесні у Дубні відбувся перший тур гри «Ліга гумору», яку організатори зробили на прикладі телевізійної версії шоу. Ще тоді жарти новачків-гумористів, учнів шкіл і коледжів міста та району, зібрали повний зал людей у районному будинку культури. До півфіналу пройшли 12 команд, які 18 жовтня вдруге зустрілися на сцені, щоб помірятися почуттям гумору, але вже під командуванням своїх досвідчених тренерів.

Програма складалася з трьох конкурсів, а саме: знайомство з тренером, конкурс одної пісні на вільну тему та театральний конкурс, тема якого у кожної команди персональна. Тож молодь міста продемонструвала оригінальні та свіжі жарти на різноманітні теми – про школу, студентське життя, стосунки та різноманітні пародії.

Якщо порівняти виступ команд з весняним – то час та настанови тренерів зробили їх тільки сильнішими та смішнішими. В першому турі однозначним лідером стала команда «#некультурні», яка набрала найбільше балів від журі. Про підготовку розповів тренер лідерів Олександр Палій:
«Мені подобаються всі команди, вони всі дуже круті. На прогоні я всіх редагував та допомагав, адже вчився все-таки на актора. Моя команда сьогодні в першій грі зайняла 1 місце тому, що я дуже старався, оскільки навчався в коледжі культури. Боюся, що мене потім не пустять на поріг, якщо вони не пройдуть в фінал. Всі команди молодці, дуже довго готувалися – майже з квітня місяця тренери приїжджали з інших міст. Шкодую, що вибула команда «Дай 5», оскільки це одна з команд, які найбільше готувалися».

Учасники зіграли дві гри півфіналу, за результатами яких журі визначило шість команд фіналістів, які ще позмагаються за перемогу. Фіналістами Ліги гумору у Дубні стали:
«Full house» (ЗОШ №1);
«Оксани» – збірна немісцевих студенток (Дубенський коледж РДГУ);
«Айболіт» (Дубенський медичний коледж);
«Ні собі ні людям» (ЗОШ №6);
«#некультурні» (Дубенський коледж культури та мистецтв);
«Березовий компотик» (ЗОШ №7).

Нагадаємо, що Ліга гумору у Дубні відбулася за підтримки Дубенської міської ради, Дубенської РДА, особисто мера Василя Антонюка та Юрія Парфенюка, народного депутата Олександра Дехтярчука та директора районного будинку культури Ігоря Парфенюка.(682)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.