Колишній керівник заводу керуватиме Демидівщиною

левшенюк представленняКолишній керівник ливарно-механічного заводу у Дубні керуватиме Демидівщиною

Перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський представив нового голову Демидівської РДА – Богдана Левшенюка.

«Для Демидівщини це людина не нова. Богдан Миколайович працював на посаді першого заступника, виконував обов’язки голови адміністрації. Він добре обізнаний із районом, його потребами та можливостями, – зазначив Юрій Приварський. – За підсумками моніторингу соціально-економічного розвитку районів Рівненщини минулоріч Демидівщина посіла перше місце. Напевне, це найкрасномовніша оцінка Богдану Левшенюку».

З травня 2014 року Богдан Левшенюк був першим заступником голови Демидівської райдержадміністрації, а до цього протягом десяти років працював на керівних посадах ливарно-механічного заводу «Ісполін» у Дубні.

Довідково. Богдан Левшенюк народився 3 лютого 1974 року на Волині. Освіта вища. У 1996 році закінчив Львівський державний сільськогосподарський інститут за спеціальністю економіст-організатор. Трудову діяльність розпочав у 1991 році на Демидівському консервному заводі.

За матеріалами: Рівненська ОДА

(19)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.