Субота , 22 Вересень 2018Home » Мiсто » Коли в бюджетних установах та приватних оселях стане тепліше?

Коли в бюджетних установах та приватних оселях стане тепліше?

Виконавчий комітет Дубенської міської ради прийняв рішення
Опалювальний сезон у Дубні розпочнеться раніше запланованого – 13 жовтня. Таке рішення прийняв позачерговий виконком сьогодні, 11 жовтня. І хоча в проекті рішення пропонували включити опалення уже завтра, члени виконкому не були впевнені у доцільності постачання тепла. Адже попереду три вихідних дні, а синоптики з 16 жовтня прогнозують до19 градусів тепла.
Юрій Сось сумнівався у необхідності зміни термінів опалювального сезону і висловився про поширення захворюваності дітей у садках. На йому думку, хвороби, віруси аж ніяк не пов’язані з температурою у приміщеннях. Все через людський фактор, зокрема батьків, які приводять садок хвору дитину, оскільки не мають її з ким і де лишити. А на другий день кількість хворих чад уже значно зростає.
«Як на мене аргумент такий, щоб нагріти одну п’ятницю, коли дорослі йтимуть на роботу, школярі в школу, а менші діти в садочки, запустити опалення треба ще в четвер, а за 4 дні – ми спалимо кучу газу. Ще два робочих дні, а там – три вихідних. Давайте розглянемо альтернативний шлях. Треба добре подумати перш ніж приймати таке рішення – закликав Юрій Сось.

Начальник управління праці і соціального захисту населення Валентина Бущук пояснила, що нові тарифи на тепло вступлять в силу 13 жовтня. А 12 жовтня ще рахуватимуть – за старими. Відповідно початок опалювального сезону рахуватимуть за різними цінами. Також згадали і про номінації, тобто ліміт газу для Дубнокомуненергії.
Але мерзнуть не лише в бюджетних установах, а й у 1800 дубенських квартирах, які підключені до централізованого опалення.
«Мені здається, що в ніч з четверга на п’ятницю треба, щоб котельні розкручувались, розпалювались. Адже люди у суботу-неділю вдома і вони хочуть тепла» – зазначив Василь Антонюк.
Свою схожу пропозицію сказав і заступник міського голови Руслан Мосійчук:
«Давайте, щоб не було проблем із рахунками старий тариф-новий тариф, таки запустимо котельні 13 числа. Ми запускаємо в ніч з четверга на п’ятницю, починаємо розкручувати твердопаливні котли. Припустимо, що отримаємо номінацію о 10-11 год., поки ті три котельні запуститься, зразу запускаємо газові. Проблема в тому, що далі має бути тепло. За той час ми можемо налагодити систему, тобто на вівторок-середу-четвер ми матимемо ідеальну систему».
Тобто, фактично, всі бюджетні установи за вихідні перевірять. Одноголосно члени виконкому погодились, що розпочнеться опалювальний сезон у Дубні 13 жовтня.

Так як на позачерговій сесії перерозподіляли кошти від перевиконання бюджету, то начальник управління архітектури, будівництва і земельних питань Вадим Двигай запропонував доповнити перелік поточного ремонту такими об’єктами:
доїзд до садка № 6 з вул.. Грушевського, по вул.. Щоголева доїзд до садка № 5, завершити вул.. Семидубська і прибудинкову територію біля станції швидкої допомоги. Члени виконкому проголосували за такі зміни.
На завершення міський голова запросив присутніх на урочисте відкриття пам’ятника борцям за волю і незалежність України.

(510)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коли в бюджетних установах та приватних оселях стане тепліше? Reviewed by on . Виконавчий комітет Дубенської міської ради прийняв рішення Опалювальний сезон у Дубні розпочнеться раніше запланованого – 13 жовтня. Таке рішення прийняв позаче Виконавчий комітет Дубенської міської ради прийняв рішення Опалювальний сезон у Дубні розпочнеться раніше запланованого – 13 жовтня. Таке рішення прийняв позаче Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.