Коли у ЦНАПі видаватимуть паспорти та куди звертатись при відсутності автобуса

У Дубні планують перейменувати зупинки громадського транспорту та на кожній з них встановити графіки руху
Ще у грудні минулого року, коли відкривали сучасний, модернізований Центр надання адміністративних послуг у Дубенській міській раді, заявили, що тут видаватимуть паспорти. Але минуло більше півроку, а сервіс так і не запрацював. Чому так – на засіданні виконкому вчора, 16 серпня, розповіла керівник ЦНАПу Вікторія Хорупанська.
«Спершу нам не дали дозвіл на отримання оптоволокна. Коли вже акт був підписаний – виникли проблеми з підключенням до спеціальної мережі. Тоді ми три місяці чекали логіни і паролі з Києва. В кінці червня ми їх отримали. Та адміністраторам, що прийматимуть документи, варто пройти спеціальне навчання. Місяць ми готувались, але людина, що приймає екзамени – одна в області і вона пішла у відпустку, працювати почне в кінці серпня. З 1 вересня нас мають підключити до спеціальної системи. Після чого адміністратор розпочне прийом документів, «ввійде в колію» за два-три тижні і, думаю, до кінця вересня ми зможемо повноцінно приймати документи на виготовлення паспортів. Щоправда, якщо не буде жодних змін у законодавстві», – зауважила Вікторія Євгенівна.
Прийматиме документи на виготовлення паспортів один адміністратор та сама ж начальниця. За словами Вікторії Хорупанської, Дубенський ЦНАП надає 188 послуг, тим самим займаючи в області 2 місце. Після розширення та модернізації відділу кількість звернень громадян збільшилась у 2,6 рази.

Окрім цього, у Дубні мають привести у відповідність назви автобусних зупинок. Під час затвердження нової редакції міської автобусної маршрутної мережі загального користування заступник міського голови Василь Скринчук зазначив, що чимало зупинок названі закладами, установами, яких уже давно не існує. І хоча у деяких колег це визвало сміх, мовляв, як називати зупинку на М’ясокомбінаті – «Аркадія» чи за «Мар’яною», бо такий заклад є на Лісоторговому, все ж протокольно вирішили привести у відповідність назви зупинок. Тетяна Єфімчук задля людей старшого віку просила перевізника маршруту № 19 частіше заїжджати на Садову. Бо з 15 рейсів автобус через мікрорайон курсує лише 5 раз, але маршрут спеціально розробляли через Садову. А от дубенчанам у випадку відсутності автобуса радять телефонувати у диспетчерську службу за тел.. 4-40-93 (03656 – код міста). Члени виконавчого комітету також порекомендували муніципальній дружині подати проект на Громадський бюджет про встановлення графіків руху на кожній зупинці громадського транспорту.

(604)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.