Колективи 3 закладів стали переможцями в області

2 перших місця та 2 місце здобули навчальні заклади Дубенщини  
Вже багато років поспіль у рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима» на Рівненщині проводяться конкурси: «Зимові рекорди», «Сніговик FEST» та «Зимова фортеця». Традиційно їх організовує «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області. І хоча цьогоріч зима особливо не тішила сніговими заметами, до участі у конкурсах активно долучилось 19 територіальних одиниць Рівненщини, а це понад 20 тисяч учасників! Тому за призові місця конкуренція була особливо високою.
Згідно з правилами, протягом зими, потрібно було проводити спортивні змагання з використанням лиж або ковзанів, збудувати якомога більшу кількість сніговиків висотою не нижче 1,5 метра, облаштувати якомога довшу снігову фортецю висотою не нижче 1 метра. І як підсумок – зробити спільне фото, що надсилається для участі у конкурсі.
Врешті переможні місця отримали навчальні заклади Дубенщини. Так, в обласному конкурсі «Сніговик FEST» 1 місце посіла Княгининська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради, а 2 – Жорнівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад». Серед вищих навчальних закладів у лижах 1 місце виборов Дубенський медичний коледж.

До речі, цьогорічна «Спортивна зима» відзначилась і своїми новими рекордами. Учні Княгининської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради стали авторами 19 сніговиків, висотою понад 1,5 метра.
Всі переможці та призери будуть нагороджені дипломами і подарунками під час проведення спортивних свят у цих навчальних закладах.

(165)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.