Кого із Дубенщини відзначили в області?

Кого із спортсменів та причетних до спорту відзначили в Рівненській ОДА
27 грудня у Рівненській обласній держадміністрації на колегії управління молоді та спорту нагородили кращих спортсменів та тренерів 2016 року. Серед них – жителі та відділи органів влади Дубенщини. Кого ж відзначили у Рівненській ОДА та хто яке місце посів –Інформаційний портал м. Дубно зібрав єдиний список.
За підсумками спортивного сезону 2016 року  серед «Героїв спортивного року Рівненщини» титул «Разом з олімпійцями» здобув дубенчанин, тренер районної ДЮСШ, майстер спорту України з веслування на байдарках та каное, багаторазовий чемпіон Світу з греблі на човнах «Дракон», Василь Осійчук. Також спортсмен та його тренер Камлочук Леонід визнані кращими з неолімпійських видів спорту, зокрема з веслування на човнах «Дракон».

Титул «Меценат спортивного року» на Рівненщині здобула дубенська торгова марка «GERA».
Серед кращих структурних підрозділів райдержадміністрацій, виконкомів рад міст обласного значення з олімпійських видів спорту 5 місце посіло  управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Дубенської міської ради. А з неолімпійських видів спорту – 2 місце займає сектор молоді та спорту Дубенської райдержадміністрації.

Переможці та призери обласних змагань по програмі обласних сільських спортивних ігор Рівненщини 2016 року:
У спартакіаді серед сільських і районних депутатів абсолютний чемпіон – Дубенський район;
У спартакіаді на краще «Спортивне село Рівненщини» 1 місце посідає Мирогощанська громада, а Мирогощанський аграрний коледж здобув «срібло» у спартакіаді аграрних вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.
У рейтингу ефективності організації та проведення фізкультурно-оздоровчої роботи за місцем проживання та у місцях відпочинку населення в Рівненській області сектор молоді та спорту Дубенської райдержадміністрації посів третє місце.

(9)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.