Класи у стилі НУШ: перші приклади на Рівненщині

Якою має буде Нова українська школа
НУШ – це не тільки відсутність купи підручників та нові програми. Це ще й нове освітнє середовище, який має бути зручним та комфортним для кожного першокласника. Ба більше, облаштування кабінету братиме безпосередню участь у навчальному процесі. Принаймні так має бути.
При цьому меблі у класі мають відповідати декільком важливим критеріям, серед яких: ергономічність, безпечність, міцність, певні форма, колір, розміри та вага, а також естетичність.

Як же виглядатиме Нова українська школа в ідеалі? Вже, мабуть, всім відомо, що клас необхідно поділити на певні навчальні зони, нагадаємо:

  • Для навчально-пізнавальної діяльності.
  • Змінні тематичні осередки.
  • Ігрові.
  • Для художньо-творчої діяльності.
  • Для проведення дослідів.
  • Для відпочинку.
  • Бібліотечка.
  • Осередок вчителя.


Новий освітній простір – чудовий шанс дати волю власній фантазії та створити клас своєї мрії, в якому буде зручно і вам, і дітям.

Одна з показових Нових українських шкіл знаходиться і в нашому місті – Дубенська загальноосвітня школа I-III ст. №1.
Педагогічні колективи, відділ освіти Дубенської райдержадміністрації, районний методичний кабінет активно готуються до початку нового 2018-2019 навчального року: обговорюються концептуальні засади реформування середньої школи «Нова Українська Школа» та Державний стандарт початкової загальної освіти; опрацьовуються методичні рекомендації, надані МОН України з викладання предметів у новому навчальному році; розробляються аналітичні матеріали за підсумками 2017-2018 навчального року та укладаються плани роботи структурних методичних осередків на 2018-2019 навчальний рік.
З метою здійснення якісної підготовки закладів освіти Дубенщини до організованого початку 2018-2019 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період, дошкільні, загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади проводять планову підготовку.

За матеріалами: Управління освіти і науки Рівненської ОДА

(964)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.