Середа , 17 Жовтень 2018Home » Мiсто » Кіт захворів на сказ

Кіт захворів на сказ

На Дубенщині знову сказ 
Цього разу в с. Острів Мирогощанської сільської ради.
14 червня в Дубенській райдержадміністрації оперативно проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Дубенській райдержадміністрації. У с. Острів Мирогощанської сільської ради захворів на сказ кіт.
Рішенням комісії від 14.06.2018 року в селі Острів та прилеглих до нього територіях введено карантин на 60 діб, повідомляють у Дубенській РДА.
До зняття карантинних обмежень на неблагополучній на сказ території та загрозливій зоні забороняється: проведення заходів із залученням тварин, вивезення за межі вказаних вище зон собак, котів і диких тварин.
Фахівці ветеринарної служби здійснюватимуть щоденний подвірний обхід та проводитимуть щеплення від сказу для котів і собак.

(389)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Кіт захворів на сказ Reviewed by on . На Дубенщині знову сказ  Цього разу в с. Острів Мирогощанської сільської ради. 14 червня в Дубенській райдержадміністрації оперативно проведено засідання Держав На Дубенщині знову сказ  Цього разу в с. Острів Мирогощанської сільської ради. 14 червня в Дубенській райдержадміністрації оперативно проведено засідання Держав Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.