Іноземця-зловмисника оголосили в розшук через недотримання умов застави

Дубенська прокуратура: За Порушення умов застави – грошове покарання
Дубенська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритому за фактом крадіжки, вчиненої групою молодиків.
Так, троє громадян Грузії прибули на Дубенщину з метою «підзаробити».
Заробітки завершилися реєстрацією кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України, як таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена за попередньою змовою групою осіб.
Під час проведення досудового розслідування одному з зловмисників, відповідно до ухвали слідчого судді Дубенського міськрайонного суду Рівненської області, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою і встановлено заставу у розмірі двадцяти прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 33 680 гривень.
Після внесення застави підозрюваного звільнили з-під варти. Останній не дотримався умов застави та був оголошений у розшук.
За клопотанням Дубенської місцевої прокуратури Рівненської області 12 жовтня 2018 року ухвалою слідчого судді Дубенського міськрайонного суду Рівненської області заставу розміром 33 680 звернуто в дохід держави.
Керівник Дубенської
місцевої прокуратури                                                                         В. Мартинюк

(178)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.