Імпульс – чемпіон зимової першості

У Дубні 12 команд змагались під час зимової першості
З 20 січня по 17 лютого на стадіоні військового містечка провели відкриту зимову першість міста Дубна з футболу 2020 року – перший турнір у новому році, в якому взяли участь 12 команд: ФК «Джокер» (Дубно), ФК «Бастіон» (Дубно), ФК «Іллічівець» (Берег), ФК «Колос» (Козин), ФК «Плоска», ФК «Кристал» (Дубно), ФК «Імпульс» (Дубно), ФК «Привільне», ФК «Івання», ФЦ «Дубно», ФК «Контра» (Княгинин) та ФК «Іква» (Млинів).
Впродовж п’яти турів першості враження дуже позитивне, багато глядачів і велика кількість забитих м’ячів. Матчі плей-офф, півфінали та фінали, як і очікувалося, пройшли напружено.

За підсумками змагань найсильнішою командою стає ФК «Імпульс» (Дубно), гравці якої, обігравши у фінальному матчі команду ФК «Кристал» (Дубно) з рахунком 2:1, заслужено отримують звання чемпіонів. Третє місце підсумкової таблиці посіла команда ФК «Іква» (Млинів).

Кращими гравцями першості стали Анатолій Лукащук («Імпульс»), Ярослав Мельничук («Іллічівець»), Павло Бескид («Кристал») та кращий бомбардир Дмитро Галадей («Імпульс»). З вітальним словом до учасників змагань звернувся міський голова Василь Антонюк і вручив командам – переможцям та призерам – кубки, медалі та цінні подарунки.
Турнір провела Дубенська міська федерація футболу спільно з Дубенською міською радою та за сприяння ТМ GERA.