Хто врешті наведе лад на Скарбовій?

Екстренним автомобілям Дубенської станції швидкої допомоги частенько блокують виїзд зі стоянки в той час, коли лікарі поспішають рятувати життя
Ситуація біля будівель Дубенської станції швидкої, стоматологічної поліклініки, що на вулиці Скарбовій набула вже доволі неприйнятного характеру. Там вулиця, яка є проїжджою частиною, з обабіч постійно заблокована автомобілями. Водії, які приїздять у справах, чи то до «Укргазбанку», чи то до стоматологів приватної та державної клінік, що тут розташовані, чи то до проектної організації, казначейства тощо, створюють несприятливу для проїзду автівок ситуацію. Адже тут же розташований виїзд від стоянки Дубенської станції швидкої допомоги. І якщо екстренній службі необхідно виїздити на терміновий виклик, бо комусь зле чи є загроза для життя, виїхати службові автомобілі швидкої іноді не можуть. Бо рух заблоковано припаркованими автомобілями.
Головний лікар Дубенської станції швидкої допомоги Яків Вагілевич, будучи водночас депутатом міської ради, не раз піднімав питання на сесійних засіданнях, апелював до поліції, щоб навели лад та притягнули до відповідальності знахабнілих автомобілістів, які перешкоджають нормальній роботі швидкої. Але – безуспішно. Ситуація незмінна.

З цього приводу кореспондент Інформаційного порталу м. Дубно звернувся до Дубенського відділу поліції ГУНП в Рівненській області. У поліції  знають про проблему, але вдіяти нічого не можуть. Пояснюють, що органи місцевого самоврядування мають звернутися до дорожньої служби з проханням облаштувати в цьому місці знак «Стоянка заборонена» і тільки тоді поліція матиме право скласти протокол щодо порушників, які паркують автомобілі в непризначеному, забороненому місці. Тож, чи зможуть автомобілі швидкої без перешкод виїздити на термінові виклики у Дубні, залежить від дій та рішення, яке приймуть у міськраді.

 

(980)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

1 Response

  1. Fire27 сказав:

    Давно потрібно там лад навести! Понаставляють машини так, що по єдинному тротуару біля банку не пройти. Особливо джип Ауді власника приіщення – ставить як попало!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.