Хто вона – новий заступник голови РДА

Інформаційний портал м. Дубно поспілкувався із новою заступницею голови Дубенської РДА Наталією Левшенюк

У квітні минув рік як Парфенюк Юрій Васильович очолює Дубенську районну державну адміністрацію. І до цього часу він працював з одним заступником, проте 29 квітня все змінилось, у голови держадміністрації з’явився заступник з гуманітарних питань Наталія Богданівна Левшенюк. Що розповіла Інформаційному порталу м. Дубно про себе нова заступниця – читайте далі.

Наталія Левшенюк народилась та проживає на Демидівщині, проте коріння має з Дубенщини, бабуся та дідусь жили в с. Малі Сади. На сьогодні виховує сина-одинадцятикласника. У жодній політичній партії Наталія Богданівна не перебувала і особливих симпатій до жодної з них немає, так як вважає, що головне, щоб жили по правді, з людськістю дбали про народ.
Кар’єра
Більше дванадцяти років Наталія Богданівна працювала у Пенсійному фонді, пройшла шлях від спеціаліста до заступника начальника Управління пенсійного фонду в Демидівському районі. Із головою Дубенської РДА знайома Наталя Левшенюк понад десять років, так як працювали в одній галузі. А коли сталось так, що вона підпала під скорочення, то Юрій Васильович запропонував посаду заступника.
Робота в Дубенській РДА
Гуманітарна сфера близька для чиновниці, хоча трішечки страшно працювати, тому що район набагато більший, об’єми не ті, що на Демидівщині. Працівникам Дубенської райдержадміністрації Наталію Левшенюк представили 29 квітня. В своїй роботі заступник голови в першу чергу звертатиме увагу на наповнення місцевого бюджету, щоб можна було забезпечити достойну роботу і лікарень, і шкіл та піднімалася якість послуг. Щодо проблеми фінансування медицини, то Наталія Богданівна думає, що спільними зусиллями вдасться досягнути консенсусу та знайти правильне рішення цієї критичної ситуації. За необхідне чиновниця вважає по максимуму зберегти робочі місця. Із робочим виїздом нова заступниця була лише в Сатиєві на урочистостях присвячених Дню Примирення та Дню перемоги.
Зміни будуть, але не кардинальні
На думку Наталії Левшенюк, колектив Дубенської РДА дружній і ніяких кадрових змін не передбачається. Люди хороші і привітні, відразу із колегами вдалось знайти спільну мову, керівники управлінь – професіонали своєї справи. А от щодо кабінету нової заступниці, то зміни будуть, але не кардинальні. У кабінеті зроблять косметичний ремонт, озеленять та обов’язково повісять портрет Президента.
Наші дороги – наша біда
Наталя Богданівна проживає у Демидівці, звідти ж громадським транспортом їздить на роботу, хоча водить автомобіль та має власний транспортний засіб. Так доведеться витратити всю заробітну плату на пальне і наші дороги варто ремонтувати. Кожного ранку жінці доводиться прокидатись о 6 год аби вчасно прибути на робоче місце.
Мужня жінка
Так як син уже дорослий, то Наталія Богданівна вирішила більше часу присвячувати роботі, а з рідними зустрічатись на свята. Вдома рішення нової заступниці підтримують, вважають, що досить відповідальний крок зробила.
Децентралізація потрібна
Децентралізація у багатьох на вустах, а яка ж особиста думка Наталії Левшенюк щодо об’єднання громад? Нова заступниця вважає, що децентралізація потрібна, так як це розвине громади на місцях, вони самі собою керуватимуть, витрачатимуть фінансування, більше вкладатимуть у розвиток, за громадами майбутнє.
Побажання Дубенщині
Можна побажати тільки процвітання. Дубенщина є однією з найбільших громад в нашій області, хочеться, щоб вона розвивалась, міцніла. Щоб швидше закінчились бойові дії на Сході України і щоб всі, хто там служить не лише від Дубенщини, а й зі всієї України повернулись додому не лише живими, а й здоровими.

(98)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.