Хто винен у «гріхах освітянських»?

Керівництво району просить закривати садочки та скорочувати підлеглих
Освітяни Дубенського району в черговий раз зібралися, щоб обговорити результати роботи, перспективи розвитку та подальші плани 30 листопада в Дубенській районній державній адміністрації. Окрім звичних чергових питань, очільників навчальних закладів цікавило чи отримають вони свої заробітні плати. Прийшли пояснити ситуацію керівники району – голова Дубенської РДА Юрій Парфенюк та голова Дубенської районної ради Олександр Козак.

«На сесії ніхто мене не слухав. Всі кричали, що потрібно дати кошти на медицину. Так, ми закрили цей рік, але що робити з медициною потім? Ми наробили самі собі проблем, а тепер я прошу вибачення перед закладами позашкільної освіти, перед культурою, перед терцентром. Зараз я буду просити сільські ради, щоб хто може закрив дитячі садки і в кого є кошти, щоб допомогли закрити заборгованість по виплаті заробітних плат», – пояснив Олександр Козак.
«Ви так гарно виступили, сказали, що хороша добра людина Віталій Табачук у вас винен в усіх гріхах освітянських? Я з цим не згідний», – зазначив один з присутніх.
«Я нічого не маю проти Табачука, я проти його роботи», – додав очільник району і покинув актову залу.
Юрій Парфенюк розповів присутнім про децентралізацію і причини виникнення боргів. Оскільки більшість сіл приєдналися до громад, районний бюджет залишився без значних доходів.

«Я пропоную ще раз звернутись до депутатів, які присутні. Коли депутати районної ради розглядали питання переадресації коштів на освіту на бюджетній комісії – його підтримав лише один обранець», – зазначив очільник райдержадміністрації.
Ще одна пропозиція Юрія Парфенюка – це скоротити, по можливості, в кожному навчальному закладі ставку обслуговуючого персоналу, що зможе дати значну економію. Також голова райдержадміністрації зазначив, що вже надіслали прохання на придбання 3 шкільних автобусів.
Після цього освітяни повернулися до порядку денного наради.

(1312)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.