Хто винен, що люди не можуть вчасно прибути на роботу, в лікарню, школу?

Дубенчани потерпають через відсутність громадського транспорту: хто винен?
Комфорт, якість перевезень в громадському транспорті – питання, здається, вічно актуальне. Особливо, коли воно стосується підвищення вартості проїзду. І не лише для мешканців Дубенщини. Та останнім часом дубенчан обурив інший факт. Люди у соцмережах скаржились на відсутність маршрутних засобів на Цукровому між 7 і 8 год. ранку. Через що мешканці цього мікрорайону не могли дістатись вчасно на роботу, в лікарню тощо.
В одному із дописів, в якому згадали Інформаційний портал м. Дубно, дубенчанин Володимир написав, що автобуси біля 8 год. не приїжджають уже третій тиждень і у вихідні дні їздять за «вільним» графіком. Розібратись у цій ситуації та навести лад чоловік попросив міського голову.

Як так сталось та чому мешканці Цукрового страждають від таких дій – журналіст Інформаційного порталу м. Дубно поцікавився у керівника муніципальної дружини Олександра Греля. Начальник розповідає, що ані перевізники, ані водії громадського транспорту не винні у відсутності автобусів у ранковий час. Не винний і міський голова Василь Антонюк, і це питання не належить до його компетенції. Все – через залізницю, а правильніше дії залізничників.
«У нас проблема була, є і буде з цими переїздами. Південно-Західна залізниця взагалі не реагує на нас. Швидкісна електричка ще не доїжджає до Верби, як вони уже в Дубні перекривають переїзд. Потім позачергові товарняки їдуть, а тоді ще й чергова закриває переїзд і чистить колії. Цих 10-15 хв. автобуси стоять зі сторони М’ясокомбінату. Вони повинні стояти на тій стороні, а вони ще навіть до Цукрового не доїхали. Внаслідок чого з графіків вибиваються. Деякі автобуси розвертаються і їдуть за своїм графіком назад в місто, тому що місто вже лишається без маршрутних засобів. Я розумію обурення людей, але ми не робимо цього спеціально, щоб дубенчани мали злобу на міську раду» – пояснює Олександр Грель.

Також посадовець каже, що це не кожного дня. Як часто стається така ситуація – сказати важко, бо на залізниці свої графіки.
«Якби це було кожного дня, то ми б зорієнтувались і змінили графік автобусів, підлаштували якось по-іншому. А вони роблять так, як їм зручно. На адресу залізниці уже писав Василь Антонюк. Ми писали і навіть їздили в Бродівську залізницю до керівництва, щоб домовитись. Вони обіцяють, але нічого не роблять. Як ми починаємо з ними сваритись, то ситуація тільки погіршується, принаймні так здається. А об’їхати переїзд автобусам деінде, іншим переїздом – не можливо, він також закритий».
І тому, на жаль, дубенчанам і надалі доведеться потерпати, і чекати на зупинках громадський транспорт більше запланованого часу. Лишається тільки сподіватись, що залізничники все ж підуть на поступки та думатимуть не лише про пасажирів залізничного транспорту.

(550)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.