Хто став першою ракеткою міста серед любителів? (фото)

У Дубні провели турнір з настільного тенісу
15 січня у Дубні в спортивному залі ЗОШ № 6 відбувся турнір з настільного тенісу. Цього дня серед 18 гравців визначили кращих любителів даного виду спорту.
Відкривали турнір показовою партією міський голова Василь Антонюк та заступник Василь Скринчук.

Після всіх поєдинків переможцем турніру став Рухер Руслан. А призерами – Гуменюк Євген, посівши 2 місце, та Герасимчук Віктор, здобувши бронзу.

Переможець отримав Кубок, почесну грамоту, золоту медаль, іменну карту з 10% знижкою від спонсора магазину OnPoint та грошовий приз у розмірі 900 грн. Призери також отримали почесні грамоти, медалі та іменні карти на знижку в магазині спортивного одягу та взуття OnPoint, а чвертьфіналісти – призи від спонсора турніру.

Оцінювали гру та судили турнір Андрій Кочубей та Андрій Савчук.