П’ятниця , 21 Вересень 2018Home » Мiсто » Хто показав найкращі результати у ракетомоделювальному спорті

Хто показав найкращі результати у ракетомоделювальному спорті

Команда Дубенського району вдало виступила на змаганнях з ракетомодельного спорту
З 18 по 21 червня на базі аеродрому «Воронів» Гощанського району відбулися відкриті обласні змагання учнівської молоді з ракетомодельного спорту.
Організатор заходу – комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.
У змаганнях брали участь 9 команд: Гощанського, Дубенського, Здолбунівського, Рівненського, Рокитнівського районів, міст Дубна і Рівного, підліткового клубу «Омега» управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому та Почаївського Будинку дитячої творчості та спорту Тернопільської області.

27 учасників (59 моделей) змагались у таких категоріях: S-4-А, S-6-А, S-9-А, S-8-D, S-7 (напівкопія), «Салют-А/2», «Планета-В», «Шоу».
Найкращі результати показали команди підліткового клубу «Омега» управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому, м. Рівного (Рівненський міський центр творчості учнівської молоді) та Дубенського району (комунальний заклад «Районний Будинок учнівської молоді» Дубенської районної ради).

(85)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Хто показав найкращі результати у ракетомоделювальному спорті Reviewed by on . Команда Дубенського району вдало виступила на змаганнях з ракетомодельного спорту З 18 по 21 червня на базі аеродрому «Воронів» Гощанського району відбулися від Команда Дубенського району вдало виступила на змаганнях з ракетомодельного спорту З 18 по 21 червня на базі аеродрому «Воронів» Гощанського району відбулися від Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.