«Хороший жест?» Працівникам лікарні надійде близько 394 тисяч гривень

А заступнику міського голови Дубна та керівнику освіти пропонують зменшити преміювання
Таке рішення прийняли депутати Дубенської міської ради на позачерговій сесії 2 квітня. У порядку денному засідання було лише 4 питання, але основним, мабуть, було внесення змін до бюджету. Його й міські обранці розглядали найдовше. Спершу Василь Антонюк озвучив ті пропозиції, які бюджетна комісія не підтримала. За кожну із них депутати голосували окремо. Коли ж начальник фінансового управління Світлана Розмислович повідомила, що з Привільненського бюджету перерахували майже 394 тисячі за лікування мешканців у закладах міста і пропонувалось передати субвенцію районному бюджету на зарплату працівникам Дубенської райлікарні у депутатів виникли питання та розбіжності. Володимир Сорока та Віталій Табачук, як працівники медицини, закликали колег схвалити це рішення та передати кошти для ЦРЛ. Головний лікар медзакладу проінформував, що ситуація з фінансуванням лишається критичною і лише 40% медиків отримали зарплату за лютий. Андрій Хижняк поцікавився чи вдасться таким чином вернути баланс між містом і районом і запропонував зробити перший добрий жест, а тоді чекати позитивних дій від району, у разі подальшої конфронтації не голосувати вдруге.
«Це не є жест доброї волі, це є наш прямий обов’язок – просто допомогти. А що потім буде робити районна влада – це їхні проблеми. Це буде жест доброї волі, якщо на те пішло» – сказав міський голова.
Та слова не переконали голову бюджетної комісії Юрія Момотюка. Депутат за краще вважав утриматись, що він і зробив при голосуванні. Решта – 25 депутатів сказали «за». Таким чином 393 340 гривень надійдуть на заробітну плату працівникам Дубенської ЦРЛ.
На дуже близьку суму, майже 325 тисяч гривень, завищили вартість реконструкції майданчика ЗОШ № 6, а тому після ревізії держфінінспекції обранці вирішили спрямувати їх до резервного фонду. Заплановані видатки на капітальний ремонт покрівлі і фасаду ДНЗ № 3 зняли та передали на реконструкцію басейну ЗОШ №7 для оплати корегування проектно-кошторисної документації і проведення експертизи. А 107 тисяч виділили на оплату послуг з виготовлення техніко-економічного обґрунтування щодо підвищення температурного режиму мережі теплопостачання до ЗОШ № 6 і влаштування блочної котельні в районі ЗОШ № 7, зменшивши суму вартості електроенергії вуличного освітлення. І хоча управління освіти та батьки танцювального колективу «Україночка» просили виділити 150 тисяч для виступу дітей на фестивалі у Батумі (Грузія) депутати прислухались до бюджетної комісії та перенесли розгляд на чергову сесію. Сперечались місцеві обранці чи варто витрачати 11 тисяч гривень на придбання стільців у філію Будинку дітей та молоді, адже за ці кошти можна замінити водостічну систему чи щось подібне, але все ж зійшлись, що юним дубенчанам потрібно десь займатись. Більше 100 тисяч гривень витратять з міської казни на обстеження несучих конструкцій ДНЗ №4 на Скарбовій та ДНЗ-ЗНЗ на Венецькій та 27 тисяч гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт міського Будинку культури.
Останнє звернення управління праці і соцзахисту населення про виділення коштів під Програму відшкодування інших пільг в місті Дубно змусило депутатів заговорити. Йшлось про кошти, які міська рада зобов’язана сплатити за користувачів «Укртелекому» (телефонний зв’язок), яким надають пільги (раніше їх сплачувала держава). Аби не просто постійно давати гроші обранці запропонували розробити управління програму з монетизації та звернутись до дубенчан, щоб відключились, якщо не користуються стаціонарним телефоном. Міський голова вніс пропозицію про інвентаризацію абонентів, яким надаються пільги, щоб знати насправді скільком абонентам Укртелеком надає послуги.
Дісталось цього дня заступнику міського голові Василеві Скринчукові. А все через те, що до прийняття змін до бюджету Юрій Момотюк повідомив, що діти в гімназії № 1 лишились без гарячих обідів, мовляв тендер виграла нова людина, але не підготувалась заздалегідь. Профільний заступник про цю ситуацію не знав, його начальник відділу освіти Вадим Нетреба про проблему не повідомляв. Останнього ж закликала бувати на сесіях та відповідати за роботу депутат Галина Дучук. У доцільності таких працівників, які «підсирають» репутацію міського голови емоційно засумнівався Олександр Ковальчук, який принагідно розповів про власний досвід військових. А Микола Стрільчук запропонував міському голові зменшити преміювання профільному заступнику та керівнику освіти. Прояснив ситуацію заступник керівника управління Сергій Кедись, який розповів, що підприємець, що виграв тендер щойно заїхав (понеділок) та підготував бутерброди та булочки для школярів, в той час старий підприємець ще не з’їхав. Але вже у вівторок дітей забезпечать гарячими обідами.
А на завершення міські депутати дозволили комунальному підприємству «Дубноводоканал» укласти договір фінансового лізингу для придбання автомобіля марки МАЗ.

(416)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.