Неділя , 23 Вересень 2018Home » Область » Хочуть створити обласний молодіжний центр

Хочуть створити обласний молодіжний центр

На Рівненщині шукають приміщення для обласного молодіжного центру
На Рівненщині створюватимуть обласний молодіжний центр – установу, діяльність якої буде спрямована на розвиток і соціальне становлення молоді.
Про це йшлося на засіданні обласної ради з питань реалізації молодіжної політики, яка відбулася в облдержадміністрації, повідомляє Інформаційний портал м. Дубно з посиланням на Рівненську ОДА.
«Завданням молодіжного центру є самореалізація молоді в інтелектуальному, моральному, духовному та творчому розвитку. Крім того, серед основних напрямків – національно-патріотичне виховання, популяризація здорового способу життя, створення умов для неформальної освіти, допомога у працевлаштуванні, молодіжне підприємництво та розвиток волонтерства», – розповіла для членів ради начальник відділу у справах молоді обласного управління Наталія Чигир.
Нині в ОДА шукають приміщення для Центру, який стане комунікативним осередком для молоді. Установа буде комунальною та матиме не лише державну підтримку, а й можливість залучати спонсорські кошти та заробляти власні. Передбачається й створення мережі таких центрів в районах та ОТГ, які координуватимуться обласним.
Під час засідання ради представники пластової організації висловили сподівання, що в молодіжному центрі буде підрозділ, який куруватиме діяльність та розвиток місцевих осередків пластунів.

(69)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Хочуть створити обласний молодіжний центр Reviewed by on . На Рівненщині шукають приміщення для обласного молодіжного центру На Рівненщині створюватимуть обласний молодіжний центр – установу, діяльність якої буде спрямо На Рівненщині шукають приміщення для обласного молодіжного центру На Рівненщині створюватимуть обласний молодіжний центр – установу, діяльність якої буде спрямо Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.