Гуртківці Будинку дітей та молоді у експедиціях вивчали рідний край (фото)

Експедиції «Мій рідний край»: Гуртківці Будинку дітей та молоді, що в Дубні, побували у двох експедиціях, де знайомились з маловідомою історією, природою та флорою і фауною
Розпочалося літо. У гуртківців туристсько-краєзнавчого відділу Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради розпочалася гаряча пора подорожей, екскурсій, походів та краєзнавчих експедицій.
Під час літнього оздоровчого табору у Будинку молоді було організовано ряд екскурсій, походів з вивчення та ознайомлення з природою рідного краю, рельєфом, розроблялися нові туристичні маршрути. За цей час керівниками В. Сухолейстером (гурток «Пішохідний туризм»), В. Потапчуком (гурток «Екологічне краєзнавство») та В.Присяжнюк (гурток «Геологічне краєзнавство») були проведені дві краєзнавчі експедиції. Метою експедицій було: дослідження маловідомих сторінок історії, краєзнавства, природи, рельєфу, флори і фауни рідного краю.

В ході проведення експедицій були розроблені та пройдені такі пішохідні туристичні маршрути:
1. с. Кліпець – урочище Гурби – с. Зелений Дуб –с. Мала Іловиця – с. Стіжок (перша ступінь складності). Протяжність маршруту 44 км. Цей шлях пролягає через два природні парки: «Дермансько-Острозький національний природний парк» та національний природний парк «Кременецькі гори».
2. с.Майдан – с. Мала Іловиця – гора Уніас – Джерело Преподобного Амфілохія. Довжина маршруту 24 км.

Під час першої експедиції діти ознайомилися з природою, рельєфом, геологічною будовою та історією рідного краю. Друга експедиція та її маршрут пролягав територією, де вивчалась здебільшого природа, рельєф, рослинний та тваринний світ.
Цікавим для гуртківців було вивчення природи поблизу джерела Преподобного Амфілохія. В ході експедиції діти зустрілись з людьми, які добре знали цілителя, побували і в хаті, де він жив та лікував прихожан. Під час мандрівки було очищено та впорядковано три джерела.

Друга експедиція проходила з натуралістами та керівниками обласної Станції юних натуралістів, разом з якими ми не тільки ознайомилися з природою рідного краю, але організовували різні конкурси, тематичні вікторини біля вогнища, інші заходи цікавого дозвілля. Це ще більше згуртувало та здружило дубенських та рівненських натуралістів.

Перший місяць літа пройшов досить цікаво та корисно для вихованців туристсько-краєзнавчого відділу Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради. Він згуртував натуралістів, туристів з різних шкіл нашого міста, які за цей час стали однією командою, більше пізнали свій край, його історію, неповторну природу, її багатство і різноманіття, яке треба оберігати та примножувати для майбутніх поколінь, а історію пам’ятати і не забувати.

(93)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.