Громадські слухання щодо детального планування території міста

У Дубні розпочались громадські слухання щодо найменування нових вулиць
У Дубні місяць обговорюватимуть проект детального планування території в м. Дубно в районі вулиць Григорія Чубая, Святослава Балея та провулку Берестецького, а також Грушевського-Семидубської-Пушкіна (території бувшого військового містечка №1 в м.Дубно).
На виконання статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», враховуючи Порядок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 25 травня 2011 року №555 інформуємо, що Дубенська міська рада розпочала процедуру громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – проект детального планування території в м. Дубно в районі вулиць Григорія Чубая, Святослава Балея та провулку Берестецького, а також Грушевського-Семидубської-Пушкіна (території бувшого військового містечка №1 в м.Дубно).
Замовник: Управління архітектури, будівництва та земельних питань Дубенської міської ради.
Виконавець: ПП фірма «Аркада» м. Рівне, вул. Кавказька, 5 (договір №1 від 18.07.2016 року) та Рівненська філія  «Діпромісто» імені Ю.М. Білоконя», м. Рівне, вул.16 липня, 38  (Договір №7845-16 від  15.03.2016 року) (відповідно).
Ознайомитись з проектом детального планування території в м. Дубно в районі вулиць Григорія Чубая, Святослава Балея та провулку Берестецького і Грушевського-Семидубської-Пушкіна (території бувшого військового містечка №1 в м.Дубно), залишити свої відгуки та зауваження можна у приміщенні центру надання адміністративних послуг Дубенської міської ради та на сайті міської ради.
Переглянути
Громадське обговорення триватиме впродовж 1 місяця з 03 cічня по 03 лютого 2017 року.
Відповідальними за організацію розгляду пропозицій призначено начальника управління АБЗП Дубенської міської ради Двигая В.А., головного архітектора управління Охримюк О.Г., начальника відділу кадастру та земельних питань управління Пігута О.В.

За матеріалами: Дубенська міська рада

 

(11)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.