П’ятниця , 20 Липень 2018Home » Мiсто » Громада організувала виставку народної творчості земляків (фото)

Громада організувала виставку народної творчості земляків (фото)

У районному будинку культури протягом тижня можна помилуватися виставкою народних умільців, художників та майстрів села Повча, що на Дубенщині
В рамках святкування свята Покрови, Дня Захисника України на Дубенщині, в районному будинку культури відбулася мистецька акція «Мистецтво одного села». Тут громада села Повча презентувала духовні скарби свого краю – всю багатогранність талантів, творчість народних умільців. На виставці можна було ознайомитися з роботами тамтешніх вишивальниць, в’язальниць, різьбярів, художників. Окрім всього, повчанці демонстрували  й свою пісенну творчість. Під час відкриття виставки транслювали фільм авторства дубенчанина Миколи Величковського про село Повча.


Громаду Повчі привітав голова райдержадміністрації Юрій Парфенюк та голова райради Олександр Козак, який звідтіля родом. Чиновники вручили найталановитішим грамоти та квіти.

Виставка у вестибюлі районного будинку культури буде знаходитися цілий тиждень. Тож усі охочі матимуть змогу помилуватися мистецтвом з народної криниці села Повча.

(102)

Громада організувала виставку народної творчості земляків (фото) Reviewed by on . У районному будинку культури протягом тижня можна помилуватися виставкою народних умільців, художників та майстрів села Повча, що на Дубенщині В рамках святкува У районному будинку культури протягом тижня можна помилуватися виставкою народних умільців, художників та майстрів села Повча, що на Дубенщині В рамках святкува Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.