Понеділок , 22 Жовтень 2018Home » Мiсто » Гранти як шлях до розвитку району

Гранти як шлях до розвитку району

У Дубні презентували успішний досвід роботи з грантовими проектами
Цього тижня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Дубенської райдержадміністрації Володимира Іщука проведено засідання робочої групи по залученню інвестицій в економіку району.

Членам робочої групи було представлено відео-презентацію візиту делегації з Дубенського району до Глибоцької та Волоківської об’єднаних територіальних громад Чернівецької області.
До уваги присутніх було представлено успішний досвід написання та реалізації грантових проектів громади, в тому числі проектів в рамках транскордонного співробітництва. Як результат – у територіальній громаді збудовано школу, проведено капітальний ремонт дитячого садочка та будинку культури, відкрито бджолину ферму з апітерапією, сироварню «Добрі ґазди», в кожному населеному пункті облаштовані футбольні поля з штучним покриттям.
Членам робочої групи в електронній формі надано методичні посібники по написанню грантових проектів, зокрема по енергоефективності.

(78)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Гранти як шлях до розвитку району Reviewed by on . У Дубні презентували успішний досвід роботи з грантовими проектами Цього тижня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Дубенської райдержадміністрації У Дубні презентували успішний досвід роботи з грантовими проектами Цього тижня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Дубенської райдержадміністрації Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.