субота , 24 Лютий 2018Home » Мiсто » Граната в центрі міста налякала не на жарт (фото)

Граната в центрі міста налякала не на жарт (фото)

Потенційно небезпечний об’єкт у Дубні навіть не довелось підривати
Бойовий припас в центрі Дубна знову «підняв на ноги» екстрені служби міста. Повідомлення про потенційно небезпечний об’єкт в дворі на вул.. Галицького сьогодні, 13 лютого, спершу надійшло правоохоронцям. Та вже незабаром на місці події з’явились і бійці ДСНС. Як і годиться бойовий припас огородили стрічкою та накрили спеціальним контейнером, стали чекати приїзду обласних вибухотехніків. Місце – людне, адже навколо дво- та п’ятиповерхівки, магазини, через дорогу – автостоянка та бар.

Та уже за кілька хвилин з’ясувалось, що причин для хвилювання – немає. Граната обмотана ізоляційною стрічкою виявилась дитячою іграшкою. Як розповіла одна із мешканок будинку, її дитина товаришує з хлопчиком, який і змайстрував цю конструкцію. Так як іграшка була поломана її викинули у сміття. А вже звідти хтось, швидше за все безхатьки, що перебирають відходи, витягнув її на подвір’я.

Ніхто від цієї операції і від гранати – не постраждав.

(1277)

Граната в центрі міста налякала не на жарт (фото) Reviewed by on . Потенційно небезпечний об’єкт у Дубні навіть не довелось підривати Бойовий припас в центрі Дубна знову «підняв на ноги» екстрені служби міста. Повідомлення про Потенційно небезпечний об’єкт у Дубні навіть не довелось підривати Бойовий припас в центрі Дубна знову «підняв на ноги» екстрені служби міста. Повідомлення про Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top