середа , 21 Лютий 2018Home » Мiсто » Град пошкодив житлові будинки та господарські споруди

Град пошкодив житлові будинки та господарські споруди

Негода на Дубенщині пошкодила будинки,господарські будівлі та автомобілі

Цієї неділі, 27 серпня, Дубенщину спіткала негода у вигляді граду. Опади оминули деякі населені пункти району, але завдали значної шкоди селам Смизької селищної ради. Найбільш постраждалими виявилися Стара Миколаївка, Буща, Мартинівка, Студінка.
За останніми даними пошкоджено житлові та господарські будинки в понад 20 домогосподарствах, а також власні авто, повідомляють у Дубенській РДА. З усієї кількості постраждалих господарств більшість є застрахованими, а тому завдана шкода підлягає відшкодуванню приватною страховою компанією.
Жителі решти пошкоджених будинків, які з певних причин не застрахували власне майно, мають можливість звернутися за допомогою до селищної ради.
Фото не є прямою ілюстрацією до матеріалу

(303)

Град пошкодив житлові будинки та господарські споруди Reviewed by on . Негода на Дубенщині пошкодила будинки,господарські будівлі та автомобілі Цієї неділі, 27 серпня, Дубенщину спіткала негода у вигляді граду. Опади оминули деякі Негода на Дубенщині пошкодила будинки,господарські будівлі та автомобілі Цієї неділі, 27 серпня, Дубенщину спіткала негода у вигляді граду. Опади оминули деякі Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top