Середа , 17 Жовтень 2018Home » Мiсто » Головного лісівника відзначили грамотою

Головного лісівника відзначили грамотою

Керівник Дубенського лісгоспу отримав нагороду
За багаторічну сумлінну працю в галузі, високий професіоналізм Почесною грамотою Державного агентства лісових ресурсів України нагороджено директора ДП «Дубенський лісгосп» Олег Юркевич.

Нагороду вручив під час колегії начальник Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства Віталій Сухович, повідомляють у Дубенській РДА.

Начальник відділу економіки та внутрішнього аудиту облуправління Віталій Мись підсумував роботу лісогосподарських підприємств за І півріччя 2018 року. Він зазначив, що Сарненський, Костопільський та Дубенський лісгоспи входять до 25 кращих в Україні за рівнем продуктивності праці.

 

(402)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Головного лісівника відзначили грамотою Reviewed by on . Керівник Дубенського лісгоспу отримав нагороду За багаторічну сумлінну працю в галузі, високий професіоналізм Почесною грамотою Державного агентства лісових рес Керівник Дубенського лісгоспу отримав нагороду За багаторічну сумлінну працю в галузі, високий професіоналізм Почесною грамотою Державного агентства лісових рес Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.