Понеділок , 20 Серпень 2018Home » Мiсто » Гирьовики поїдуть на чемпіонат у Полтаву

Гирьовики поїдуть на чемпіонат у Полтаву

На чемпіонаті області гирьовики Дубенщини вибороли золото та срібло
17 вересня у Рівному відбувся відкритий чемпіонату Рівненської області з гирьового спорту серед чоловіків (двоборство, поштовх довгим циклом) та жінок (ривок). Команду збірної району переставляли спортсмени Дубенської районної спортивної школи, які завоювали три золоті та дві срібні медалі.
Чемпіонами області стали: в категорії до 58 кг. – Дзюбук Марія, с.Верба, в категорії до 78 кг.. – майстер спорту Микола Фесюк з с.Верба, в категорії до 85кг.. – майстер спорту Чубаєвський Юрій із Софіївки.

Срібні медалі вибороли: Третяк Галина 58кг.. с. Верба, Грицак Андрій до 78 кг.. с. Білогородка. З цим результатом наші спортсмени потрапили на чемпіонат України, який відбудеться 5-8 жовтня в м. Полтава. Всі вони є вихованцями заслуженого тренера України Леоніда Момотюка.

Директор районної спортивної школи Іван Ілюсь

(65)

Гирьовики поїдуть на чемпіонат у Полтаву Reviewed by on . На чемпіонаті області гирьовики Дубенщини вибороли золото та срібло 17 вересня у Рівному відбувся відкритий чемпіонату Рівненської області з гирьового спорту се На чемпіонаті області гирьовики Дубенщини вибороли золото та срібло 17 вересня у Рівному відбувся відкритий чемпіонату Рівненської області з гирьового спорту се Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.