Гирьовики Дубенщини поїдуть на клубний чемпіонат Європи

Гирьовики Дубенщини знову з перемогами
На початку червня в Ужгороді відбувся ІІ Всеукраїнський турнір з гирьового спорту «Запорука здоров’я». Команду збірної області представляли спортсмени Дубенської районної спортивної школи, які завоювали три золоті та одну бронзову медалі. В категорії до 85 кг майстер спорту Чубаєвський Юрій із с. Софіївка став чемпіоном в двох номінаціях (класичній вправі та довгим циклом), а Грицак Андрій до 95 кг з с. Білогородка у вправі довгий цикл став чемпіоном та бронзовим призером в класичній вправі. Завдяки хорошим результатам наші спортсмени ввійшли у клубний чемпіонат Європи, який відбудеться 6-9 липня в м. Ужгороді.

Спортсмени є вихованцями заслуженого тренера України Леоніда Момотюка.